Pogrzeb Śp. Pana Wojciecha Hebla

USŁUGI IT DESIGNEZ
Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas nasz długoletni członek Cechu Śp. Pan Wojciech Hebel, Mistrz Stolarstwa.

Przez jedną kadencję był sekretarzem Komisji Rewizyjnej Cechu, potem członkiem Sądu Cechowego. W latach 2014-2018 był członkiem Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Rumi, a w 2018 roku został wybrany na zastępcę przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Od lat, przejąwszy pałeczkę po ojcu, jako chorąży pocztu sztandarowego Cechu Rzemiosł Różnych brał czynny udział w uroczystościach organizowanych przez rzemiosło, Cechy oraz instytucje państwowe.

Odznaczony srebrną odznaką „Za wyszkolenie uczniów w rzemiośle”, „Honorową odznaką Związku Rzemiosła Polskiego” oraz srebrną odznaką „Rzemiosło za Zasługi”. W 2019 roku uhonorowany przez Marszałka Województwa Pomorskiego i Wojewodę Pomorskiego Listem Gratulacyjnym za sukcesy odniesione na polu prowadzonej działalności gospodarczej i społecznej.

Spoczywaj w spokoju Kolego!

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w sobotę 13 lutego 2021 r. o godz. 14.00 w Kościele Rzymskokatolickim pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rumi przy ul. Kościelnej 20. Pogrzeb bezpośrednio po mszy na Cmentarzu Katolickim Stara Rumia, ul. Cmentarna (obok Kościoła).
Data publikacji czwartek, 11 lutego 2021r.

Dołącz


Zostań członkiem Cech Rumia.

Czytaj więcej