DIAMOND AUTO SERWIS

Pomorska 17A, Rumia, Polska

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem. Wysoka jakość i profesjonalna obsługa to filozofia naszej firmy. Szczególną uwagę przywiązujemy do kontaktu z klientem. 

WULKANIZACJA Obsługa opon i felg samochodowych, dostawczych, terenowych oraz motocykli. Od wyważenia po malowanie… Obsługa systemów TPMS. 

MECHANIKA POJAZDÓW Kompleksowe naprawy pojazdów, mechanicznych w tym geometria kół i obsługa klimatyzacji. Sprzedasz części oryginalnych i odpowiedników. 

LAKIERNIA Kompleksowa naprawa pojazdów gotówkowa i bezgotówkowa. Polerowanie w tym reflektorów, konserwacja podwozia, lakierowanie felg, szkła itp. 

 

Podstawą bezpieczeństwa na drodze jest w pełni sprawny samochód. Dlatego, by zapewnić sobie i innym komfort jazdy, należy dbać o stan swojego auta w profesjonalny sposób. Służymy swoim doświadczeniem, wiedzą i pomocą w zakresie mechaniki pojazdów, wulkanizacji, pielęgnacji opon, a także posiadamy serwis klimatyzacji. Dzięki tej kompleksowej ofercie każdy klient wyjeżdża w pełni sprawnym i przygotowanym do podróży samochodem.